D&RGW50278
Available Work
Pick Up:
- Schubert Jct
- 3:15am 05-30
Set Out:
- Hope Flitton Yard
- Pablo's Taco Factory
- Track: 848BTrailing point
45 Miles
| D&RGW | 50278 |
|---|---|
| Type: | Gondola |
| Color: | Black |
| Length: | 5 ft |
| Weight: | 155 lb |
| Added: | |
| Tracker ID: | 42 |
| Last Updated: | 03:15 5-30-26 |
| Battery: | 3.58 V |
| Solar: | 0.00 V |
Location