GN15155
Available Work
Pick Up:
- Central Station
- 10:20am 05-30
Set Out:
- Cucamonga
- Weldon Sausage, Inc.
- Track: 412Trailing point
109 Miles
| GN | 15155 |
|---|---|
| Type: | Box Car |
| Color: | Red |
| Length: | 6 ft |
| Weight: | 134 lb |
| Added: | |
| Tracker ID: | 60 |
| Last Updated: | 10:20 5-30-26 |
| Battery: | 4.03 V |
| Solar: | 5.80 V |
Location