PROX46086
Available Work
Pick Up:
- Youngstown
- 3:04am 05-30
Set Out:
- Appendix
- Chevron Oil Refinery
- Track: 731Trailing point
89 Miles
| PROX | 46086 |
|---|---|
| Type: | Tank |
| Color: | black |
| Length: | 6 ft |
| Weight: | 147 lb |
| Added: | |
| Tracker ID: | 79 |
| Last Updated: | 03:04 5-30-26 |
| Battery: | 3.82 V |
| Solar: | 0.00 V |
Location