SHPX6613
Available Work
Pick Up:
- Debra's Corner
- 6:29pm 05-29
Set Out:
- Python
- DaBroi Winery
- Track: 471ATrailing point
109 Miles
| SHPX | 6613 |
|---|---|
| Type: | 6 Dome Wine Tank |
| Color: | silver |
| Length: | 5 ft |
| Weight: | 63 lb |
| Added: | |
| Tracker ID: | 86 |
| Last Updated: | 18:29 5-29-26 |
| Battery: | 3.68 V |
| Solar: | 3.80 V |
Location