WV&CRR 1629
Available Work
Pick Up:
- Main Yard
- 3:05am 05-30
Set Out:
- New Isom
- Colton Limestone Quarry
- Track: 312ATrailing point
38 Miles
| WV&CRR | 1629 |
|---|---|
| Type: | |
| Color: | RWB |
| Length: | 8 ft |
| Weight: | 140 lb |
| Added: | 2025-06-29 |
| Tracker ID: | 80 |
| Last Updated: | 03:05 5-30-26 |
| Battery: | 3.99 V |
| Solar: | 0.00 V |
Location