TMR 2129
Available Work
Pick Up:
- Main Yard
- 3:06am 05-19
Set Out:
- Schubert Jct
- Track: 845Trailing point
210 Miles
| TMR | 2129 |
|---|---|
| Type: | Gondola |
| Color: | Brown |
| Length: | 8 ft |
| Weight: | 160 lb |
| Added: | |
| Tracker ID: | 39 |
| Last Updated: | 03:06 5-19-26 |
| Battery: | 3.89 V |
| Solar: | 0.00 V |
Location