TMR2603
Available Work
Pick Up:
- Steuer Logging Camp
- 3:04am 05-25
Set Out:
- Main Yard
- Main Yard Interchange
- Track: 102-112SD
96 Miles
| TMR | 2603 |
|---|---|
| Type: | Gondola |
| Color: | Black |
| Length: | 8 ft |
| Weight: | 160 lb |
| Added: | |
| Tracker ID: | 68 |
| Last Updated: | 03:04 5-25-26 |
| Battery: | 3.78 V |
| Solar: | 0.00 V |
Location