TTX Auto Rack
Available Work
Pick Up:
- Vendor Barn
- 3:20am 05-25
Set Out:
- Hope Flitton Yard
- Hope Interchange
- Track: 848ATrailing point
254 Miles
| MTTX | 97566 |
|---|---|
| Type: | Autorack |
| Color: | Mellow Yellow |
| Length: | 7 ft |
| Weight: | 200 lb |
| Added: | |
| Tracker ID: | 41 |
| Last Updated: | 03:20 5-25-26 |
| Battery: | 3.82 V |
| Solar: | 0.00 V |
Location