JIMs Winery
Available Work
Pick Up:
- Main Yard
- 3:15am 05-30
Set Out:
- Python
- DaBroi Winery
- Track: 471ATrailing point
106 Miles
| JWPX | 5703 |
|---|---|
| Type: | Wine |
| Color: | Burgandy |
| Length: | 5 ft |
| Weight: | 160 lb |
| Added: | |
| Tracker ID: | 48 |
| Last Updated: | 03:15 5-30-26 |
| Battery: | 3.92 V |
| Solar: | 0.00 V |
Location