Jefferson
Available Work
Pick Up:
- Central Station
- 3:16am 05-30
Set Out:
- Freihube
- Chiloquin Grainery
- Track: 491SD
38 Miles
| SOFX | 37152 |
|---|---|
| Type: | Box |
| Color: | Red White Blue |
| Length: | 6 ft |
| Weight: | 160 lb |
| Added: | |
| Tracker ID: | 46 |
| Last Updated: | 03:16 5-30-26 |
| Battery: | 3.85 V |
| Solar: | 0.00 V |
Location