St Pauli Girl
Available Work
Pick Up:
- Central Station
- 10:21am 05-30
Set Out:
- Lillyville
- Lillyville Cattle Ranch
- Track: 1022Trailing point
111 Miles
| SPGX | 1220 |
|---|---|
| Type: | Beer Transport |
| Color: | Blue |
| Length: | 7 ft |
| Weight: | 140 lb |
| Added: | |
| Tracker ID: | 47 |
| Last Updated: | 10:21 5-30-26 |
| Battery: | 3.92 V |
| Solar: | 4.60 V |
Location