Texas &Pacific
Available Work
Pick Up:
- Cucamonga
- 3:09am 05-27
Set Out:
- Main Yard
- Main Yard Interchange
- Track: 102-112SD
94 Miles
| T&P | 122801 |
|---|---|
| Type: | |
| Color: | Red |
| Length: | 6 ft |
| Weight: | 140 lb |
| Added: | |
| Tracker ID: | 75 |
| Last Updated: | 03:09 5-27-26 |
| Battery: | 3.54 V |
| Solar: | 0.00 V |
Location