PFE Reefer
Available Work
Pick Up:
- Coral
- 3:08am 05-30
Set Out:
- Yuma
- Yuma Territorial Prison
- Track: 364BTrailing point
57 Miles
| PFE | 45698 |
|---|---|
| Type: | Reefer |
| Color: | Orange |
| Length: | 6 ft |
| Weight: | 150 lb |
| Added: | |
| Tracker ID: | 64 |
| Last Updated: | 03:08 5-30-26 |
| Battery: | 3.85 V |
| Solar: | 0.00 V |
Location