WP 19542
Available Work
Pick Up:
- Freihube
- 3:08am 05-25
Set Out:
- King
- Weimer's Milling Company
- Track: 661SD
37 Miles
| WP | 19542 |
|---|---|
| Type: | Box |
| Color: | Brown |
| Length: | 6 ft |
| Weight: | 150 lb |
| Added: | |
| Tracker ID: | 78 |
| Last Updated: | 03:08 5-25-26 |
| Battery: | 3.89 V |
| Solar: | 0.00 V |
Location