Tug Valley Line
Available Work
Pick Up:
- Main Yard
- 3:04am 05-30
Set Out:
- Douglas
- Douglas team track
- Track: 591SD
110 Miles
| TVL | 514 |
|---|---|
| Type: | Flat |
| Color: | Green |
| Length: | 7 ft |
| Weight: | 150 lb |
| Added: | |
| Tracker ID: | 62 |
| Last Updated: | 03:04 5-30-26 |
| Battery: | 3.85 V |
| Solar: | 0.00 V |
Location