CSX 52513
Available Work
Pick Up:
- Cooper
- 3:08am 05-30
Set Out:
- Cobra
- Jeld-Wen Corp.
- Track: 512Facing point
198 Miles
| CSX | 52513 |
|---|---|
| Type: | |
| Color: | Blue |
| Length: | 7 ft |
| Weight: | 150 lb |
| Added: | |
| Tracker ID: | 61 |
| Last Updated: | 03:08 5-30-26 |
| Battery: | 3.85 V |
| Solar: | 0.00 V |
Location