Fire 2113
No available or valid next move in waybill/car card
| TMR | 2113 |
|---|---|
| Type: | Fire |
| Color: | Brown |
| Length: | 7 ft |
| Weight: | 220 lb |
| Added: | |
| Tracker ID: | 59 |
| Last Updated: | 03:13 5-30-26 |
| Battery: | 3.58 V |
| Solar: | 0.00 V |
Location
| TMR | 2113 |
|---|---|
| Type: | Fire |
| Color: | Brown |
| Length: | 7 ft |
| Weight: | 220 lb |
| Added: | |
| Tracker ID: | 59 |
| Last Updated: | 03:13 5-30-26 |
| Battery: | 3.58 V |
| Solar: | 0.00 V |