TMR 802
Available Work
Pick Up:
- Hope Flitton Yard
- 3:09am 05-25
Set Out:
- Shepherd
- Industrial Gas & Supply
- Track: SHEPRDTrailing point
91 Miles
| TMR | 802 |
|---|---|
| Type: | Pipe Load |
| Color: | Brown |
| Length: | 8 ft |
| Weight: | 130 lb |
| Added: | |
| Tracker ID: | 36 |
| Last Updated: | 03:09 5-25-26 |
| Battery: | 3.61 V |
| Solar: | 0.00 V |
Location