ATSF81866
Available Work
Pick Up:
- Ward
- 3:04am 05-30
Set Out:
- Blue Mountain
- Blue Mountain Coal Mine
- Track: 211Trailing point
43 Miles
| ATSF | 81866 |
|---|---|
| Type: | 3 Bay Hopper |
| Color: | Brown |
| Length: | 6 ft |
| Weight: | 170 lb |
| Added: | |
| Tracker ID: | 77 |
| Last Updated: | 03:04 5-30-26 |
| Battery: | 3.89 V |
| Solar: | 0.00 V |
Location