BREX74617
| BREX | 74617 |
|---|---|
| Type: | Reefer Box Express |
| Color: | Yellow |
| Length: | 6 ft |
| Weight: | 155 lb |
| Added: | |
| Tracker ID: | 32 |
| Last Updated: | 03:06 5-30-26 |
| Battery: | 3.89 V |
| Solar: | 0.00 V |
Location
| BREX | 74617 |
|---|---|
| Type: | Reefer Box Express |
| Color: | Yellow |
| Length: | 6 ft |
| Weight: | 155 lb |
| Added: | |
| Tracker ID: | 32 |
| Last Updated: | 03:06 5-30-26 |
| Battery: | 3.89 V |
| Solar: | 0.00 V |